The A-Brand reclaim loop: hoe Hertog Jan marktleider werd door D2C innovatie en CX
doorPhilip Kok
vanAssist Digital
om
14.50 - 15.20
zaal
Silo 36
The A-Brand reclaim loop: hoe Hertog Jan marktleider werd door D2C innovatie en CX
A-merken zitten klem. Private label groeit. Retail bepaalt de regels. Promotie vreet marge. De consument koopt de aanbieding, niet het merk. Veel A-merken reageren met meer campagnes, meer korting, meer volume. Dat versterkt het probleem.
In deze sessie fileert Philip het systeem dat A-merken klein houdt en presenteert hij een radicaal alternatief: The A-Brand Reclaim Loop™. Een 4-stappen CX groeimodel dat A-merken terugbrengt naar hun echte kracht: betekenis, eigenaarschap en directe relatie.
Aan de hand van de internationaal bekroonde Hertog Jan-case laat hij zien hoe Customer Experience de architectuur wordt van premium groei: merkbetekenis herwinnen, waarde herstellen, de relatie bezitten en het halo-effect opschalen.
